YAŞAM'a Hoş Geldiniz..

E-Posta Adresimiz iletisim@yasamprofesyonel.com

Telefon Numaramız 0850 380 20 58

Emlak Kiralama ve Satış

Ana Sayfa » Emlak Kiralama ve Satış

Yaşam Profesyonel olarak yönetimini yaptığımız binalarda mülk sahibi olan maliklerimizin mülklerini kiralama ve satış işlemlerini uzman ve alanında diploma sahibi kadromuz ile yürütmekteyiz.

KİRALAMA

Yönettiğimiz binalarda yaşayan maliklerimizin komşuluk ilişkilerini de göz önüne alarak, maliklerimizin özellikle mülklerini kiralama isteklerini karşılamak üzere birçok kriteri değerlendirerek doğru kiracıyı bulma konusunda portföy çalışması yapmaktayız. mülk sahibi olarak kriterlerinize en uygun en ideal kiracıyı sizlerle tanıştırmak üzere süreçlerimizi yönetmekteyiz.

SATIŞ

Kiralama süreçlerimizin de en başında dikkat ettiğimiz mevcuttaki bina sakinlerimizin doğru komşu ile ortak yaşam alanlarını paylaşması hassasiyetimiz satış aşamasında da birinci dikkat unsurumuzdur.

Mülklerinizin satışını yaparken, hem sizlerin mülk değerlerini doğru ve olması gerektiği ücretlerden alıcılarla buluşturuyor, hem de sizlerden sonra mevcut sakinlerimizin yeni komşuları ile huzurlu bir yaşam alanını paylaşmalarını sağlıyoruz.